یک PBN بسازید

یک PBN بسازید یا یک بک لینک PBN خریداری می کنید؟
با وجود همه مشکلات ساخت این شبکه ، ممکن است فکر کنید که بهتر است به جای صرف وقت و هزینه برای ساخت شبکه شخصی خودم ، از شبکه های دیگران استفاده نکنید؟ پاسخ این سؤال دوباره به شما بستگی دارد.

اگر شما در زمینه سئو کار می کنید و قرار است پروژه های زیادی داشته باشید ، توصیه می کنم برای راه اندازی این شبکه خصوصی برای خودتان وقت بگذارید ، زیرا مزایایی که برای شما به وجود می آید بسیار زیاد خواهد بود. به عنوان مثال ، در نظر بگیرید که کمپانی X مایل است 80 میلیون تومان برای کلمه X هزینه کند تا به صفحه اول بیاید ، و شما قرار است این کار را برای آنها انجام دهید.

به طور معمول بدون PBN می توان با پول زیادی برای خرید گزارش و آن کلمه به صفحه اول آمد ، زیرا همیشه با خرید یک گزارش پیش نمی آید و اول به صفحه اول می آید – اما ما در نظر می گیریم که آمده است اگر کمی حساب کنید ، خواهید دید که 80 تا 90 درصد از این مبلغ را صرف هزینه خرید گزارش ، بک گراند و غیره کرده اید.

در صورت داشتن PBN می توانید آن کلمه را بدون هیچ هزینه و در کمترین زمان ممکن بیان کنید. صفحه اول و تقریبا تمام آن با 80 میلیون تومان در جیب شما می رود.

کلیک کنید اما مواقعی وجود دارد که شما فقط باید در وب سایت خود کار کنید و قرار نیست در آینده پروژه سئو را بدست آورید ، بنابراین بهتر است پرداخت و پیوند PBN را به شخص یا شرکت دیگری واگذار کنید تا در کمترین زمان ممکن این کار را انجام دهد. زمان برای شما.

 

دیدگاهتان را بنویسید