چگونه جواهرات رزینی درست کنیم

بنابراین ، از آنجا که ما شما را با آجیل و پیچ پرت کردن سنگهای قیمتی با آدامس آشنا کرده ایم ، ممکن است بخواهیم بهترین راه برای درست کردن اولین سنگهای قیمتی اپوکسی خود را به شما بصورت کمی بیشتر بگوییم.

آمادگی

اولین قدم این است که در نظر بگیرید کدام یک از زینت های تار را برای ساختن خود انتخاب کرده و اشیاء مورد نظرتان را برای ریختن انتخاب می کنید.

مواد خود را اضافه کنید و علاوه بر این ، رنگهایی را که باید تلفیق شود و یک شکل مناسب از جنس سیلیکون برای دکوراسیون زمین خود پیدا کنید.

علاوه بر این ، به کاغذ ریز دانه ای ، تمیز کردن چسب یا لاک براق نیاز خواهید داشت. به علاوه یک کاسه آب ، یک مربع شن و ماسه ، و یک پارچه یا کاغذ قابل نفوذ به عنوان پایه فکر کنید.

در صورت استفاده از UV SAP ، بدیهی است که برای رفع تار به یک نور ماوراء بنفش نیز احتیاج دارید.

در صورت نیاز به کمی آراستگی که به باز شدن مته احتیاج دارد ، به یک مته ریز ، به طور بالقوه یک پایه مته و یک خلال دندان احتیاج دارید.

هنگام کار با آدامس اپوکسی ، ما همیشه پیشنهاد می کنیم که از دستکش ، عینک رفاه و بیمه تنفسی استفاده کنید. بدیهی است ، عوامل محیطی نیز به همین ترتیب باید با ورقهای پلاستیکی به اندازه کافی تأمین شوند.

دستورالعمل های گام به گام برای ساختن سنگهای قیمتی

جواهرات رزین DIY – مخلوط کردن و رنگ آمیزی رزین اپوکسی خرید رزین بخشی از قسمت مورد نیاز Epoxy را مخلوط کنید. صمغ اپوکسی و صمغ پلی استر باید به طور مشخص با یک سخت کننده مناسب به نسبت قطعی مخلوط شوند. برای دستیابی به یک نتیجه ایده آل ، از یک کشتی تخمین زده شده با دقت میلی لیتر و به طور بالقوه در مقیاس آشپزخانه استفاده کنید.

ساده تر برای مخلوط کردن زمین پرتاب است ، زیرا این اساساً با نسبت 1: 1 مخلوط می شود.

در صورت نیاز به استفاده از اشعه ماوراء بنفش ، در هاردنر مخلوط نمی شوید. این تار هم اکنون مخلوط شده و برای استفاده مطمئن از آتش آماده شده است و فقط در زیر نور UV رفع می شود

برای تزئینات سایه دار سایه بان ، شما می توانید سایه را با تار مخلوط کنید. در مرحله بعد نیمی از فرم سنگهای قیمتی خوانده شده خود را با شیره اپوکسی کامل تکمیل کنید.

به شرطی که شما نیاز دارید که سنگهای قنادی خود را با استفاده از مواد سبک مانند شکوفه ها ، برگها یا ذرات درخشش ، چشم نواز کنید ، می توانید آنها را در مایع قرار دهید.

در حال حاضر شما باید تا 24 ساعت ، مشروبات الکلی از شیره استفاده شده را نگه دارید ، تا لایه اصلی را تثبیت کند. وقتی این لایه تثبیت شد ، اکنون می توانید مقالات سنگین مانند مروارید ، پوسته یا سنگ را در سنگهای لثه خود قرار دهید. برای جلوگیری از لغزش تصادفی ، مقدار کمی از شور می تواند به رفع مؤلفه کمک کند.

پس از تثبیت تار ، فرم سیلیکون را می توان کاملاً با لثه پر کرد.

در صورت خاموش بودن جیب های هوا در حال ریختن زمین ، آنها را با کمی استفاده از مشعل Bunsen یا خشک کن هوا تخلیه کنید.

کمی از سنگهای قیمتی را رها کنید تا در هر مدت زمانی که دستورالعمل سازنده تعیین می کند ، جامد شود.

سنگهای قیمتی

جواهرات اپوکسی را از قالب بیرون می کشید

همانطور که در حال حاضر ذکر شده است ، زمان بازیابی دکوراسیون تار اپوکسی می تواند متفاوت باشد. این در حالی است که از چند لحظه زیر نور UV برای تار UV تا 48 ساعت برای تار نمونه ای اپوکسی یا حتی چند روز برای برخی از پرتاب های تار متغیر است. در صورتی که خیلی مشکل نباشد روی مسیرهای سازنده تمرکز کنید.

وقتی دکوراسیون تار شما جامد شد ، خیلی خوب ممکن است از فرم سیلیکون خارج شود. در صورت تخلیه آن ، در هر صورت ممکن است لبه های تیز یا حاشیه های پرتابی وجود داشته باشد. به همین ترتیب ، این قطعه در هر صورت ممکن است تا حدودی کسل کننده به نظر برسد. می توانید این کار را در مرحله بعدی برطرف کنید.

قالب های تزئینات زمین

سنگ تراش و جلا دادن جواهرات Pitch

به عنوان یک موضوع اول از همه ، ما پیشنهاد می کنیم که در لبه های پرتاب تیز عکس بگیرید. این موارد فقط با کاغذ ریز ریز ریز خارج می شوند تا اینکه زینت ها از لبه ها آزاد شوند. هنگامی که تمام جیب های هوا پر شده و تمام لبه ها و پیش بینی ها بهم ریخته اند ، یکی از قطعه های زمینی نوع شما مناسب است که انجام شود.

در صورت استفاده از فرم سیلیکونی معمولی (و نه تمیز شده) ، مقاله شما تا حدودی کسل کننده به نظر می رسد. می توانید با تمیز کردن کار خود با تمیز کردن چسب یا با استفاده از لاک جرقه ای ، این کار را بکشید. در صورت استفاده از قالب های سیلیکونی تمیز شده ، می توانید از تمیز کردن و ماسه زدن خودداری کنید. این قالب ها از سطح صافی برخوردار بوده و باعث پرتابی کاملاً صاف و براق می شوند.

در صورت نیاز به پوشاندن جواهرات شیره خود با آدامس اپوکسی به جای روکش ، ابتدا باید زینتها را کاملا ماسه بزنید تا آخرین لایه کامل به واقع چسبیده و در شکل گرفتن لکه های غیر جذاب نباشد. از کاغذ سنباده ریز و مقداری آب استفاده کنید. برای این پیشرفت ، به انسداد ماسه سنگی که قبلاً ذکر شد ، نیاز دارید که می توانید مقاله و مواد نفوذپذیر خود را به عنوان پایه قرار دهید. کاغذ سنباده را مرطوب کنید و کمی زینت خود را در اطراف آن کار کنید تا جایی که هیچ لکه های براق وجود نداشته باشد. در این مرحله با استفاده از یک قلم مو ، یک لایه باریک از صمغ اپوکسی را پهن کرده و بگذارید تا محکم شود.

سوراخ را درون جواهرات اپوکسی خود سوراخ کنید

کمی از جواهرات شما در حال حاضر تقریباً پیچیده شده است! برای پندا

دیدگاهتان را بنویسید