چگونه تجهیزات و لوازم پزشکی استوک دست دوم یا کارکرده بخریم؟

در ذهن داشته باشید که فروشگاه های دست دوم فروشی پزشکی آنلاین زیادی وجود دارد که هم انبار آنها پر و متنوع است و هم آن ها مشتریان خود را دارند. چرا که برخی از دستگاه هایی که بایستی از آنها خروجی داده دریافت نمود، پس از گذشت مدت زمانی از رده خارج شده و توسط تکنولوژی های امروزی پشتیبانی نمی شوند و برای ایجاد خروجی داده قدیمی در دستگاه نیز، هزینه های بالایی بر شما تحمیل شود. الکتروکوتر دستگاهی است که برای ایجاد برش روی بدن استفاده می شود. می توانید به مجمع های آنلاینی که مربوط به معلولیت خاصی هستند سر بزنید و در آنجا وسایلی را که احساس می کنید به درد کسی در آن مجمع میخورد، تبلیغ کنید. علاوه بر این، ایمنی محصول از دیگر فاکتورهایی است که در هنگام خرید تجهیزات پزشکی بایستی به آن توجه ویژه داشته باشید. در این زمینه قاعدتاً مراکز پخش عمده تجهیزات پزشکی نظیر شرکت سدان مد با سالها تجربه در زمینهی تامین تجهیزات لابراتوری و آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی، تجهیزات الکترو پزشکی، تجهیزات و دستگاههای پزشکی و تکنولوژی پزشکی، لوازم فیزیوتراپی و نیز لوازم مصرفی ارتوپدی میکوشد تا علاوه بر تامین نیازهای مردم، هزینههای کمتری نیز بر بیماران تحمیل شود.

لوازم پزشکی دست دوم

امروزه مراکز درمانی متعدد در سطح کشور نظیر بیمارستان ها، درمانگاه ها و جمعیت کثیری از پزشکان و حتی مشتریان خانگی نیازمند تجهیزات پزشکی می باشند. این آزمون های تعیین عملکرد به صورت هفتگی انجام می شوند و این اطمینان را به شما می دهند که تجهیزات شما به طور مطلوبی کار می کنند. چنانچه دستگاه فیلتر داشته باشد نیز، فیلتر ها بایستی به طور مداوم تعویض شده و یا تمیز شوند. پس از انجام بازرسی دستگاه ها و تجهیزات، بایستی تمیز کردن قطعات و قسمتهای مختلف تجهیزات پرشکی مصرفی را آغاز کرد. علاوه بر این، توجه به کیفیت، خدمات پس از فروش، برند کالا و … در نهایت پس از دقت و توجه، چنانچه دستگاه و ابزار پزشکی دست دوم خود را خریداری کردند، بهتر است در نهایت دقت تمام قسمت های آن را وارسی کنید تا مشکلی در دستگاه وجود نداشته باشد و خطری جان بیمار و نیز اوپراتور دستگاه را تهدید نکند. نگهداری بیمار در منزل، تجهیزات فیزیوتراپی و انواع تجهیزات و لوازم پزشکی. قرار می گیرند. از این مجموعه می توان انواع گوشی های پزشکی پزشکی، نخ جراحی ، دماسنج، الکتروشوک ، فشار سنج، برانکارد، صندلی تابوره، تخت معاینه مامایی، ژل اولتراسونیک، الکتروکاردیوگرام، اسپیرومتر، سرنگ، ست سرم، ماسک سه لایه ، پایه سرمکیت های آزمایشگاهی تشخیصی و …

گام دوم شناسایی دستگاه ها : در این گام مشاوران گروه لیزر ایرانیان با توجه به نیاز های شما گستره ای از محصولات را به شما معرفی می کنند .در این مرحله شما کافیست با مشاوران این شرکت صحبت نمایید از آنجا که شرکت لیزر ایرانیان توان فروش کلیه دستگاه های موجود در بازار را دارد لذا میتواند نگرانی شما از جهت اشرف به بازار را ازبین ببرد. با توجه به اینکه دستگاه های حذف موهای زاید با برندها و قیمتهای متفاوتی در بازار موجود هستند( دستگاه اس اچ آر – دستگاه ایلایت – دستگاه الکس – دستگاه ای پی ال ) این امر موجب سردرگمی پزشکان و مراکز زیبایی میشود و شخص در نمی یابد خرید چه نوع دستگاهی مناسب است . لذا پیشنهاد میگردد از مشاوران زبده گروه لیزر ایرانیان که به بازار اشراف کامل دارند و میتوانند بهترین ها را به شما پیشنهاد دهند بهره ببرید. البته برای خرید لوازم پزشکی بهتر است از میان انبوهی از فروشگاه های موجود، فروشگاهی را انتخاب کنید که بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت ها در اختیار شما قرار می دهد. لزوم توجه به این مهم همچنین باعث شده است تا این سازمان لیستی از قیمت های مصوب برای فروش تجهیزات پزشکی نیز ارائه نماید که به این طریق مصرف کنندگان خانگی و دیگر ارگان ها بتوانند از قیمت واقعی اجناس اطلاع پیدا کرده و مجبور نباشند که آن ها را با قیمت های گزاف از توزیع کنندگان غیر معتبر خریداری نمایند.

تجهیزات پزشکی دست دوم

فروش انواع لیزر الکس ، دایود , SHR و … شارژ و فروش انواع کپسول های طبی پزشکی جهت بیماران قلبی و ریوی درب منزل و محل کار. شرکت همدم طب مبین با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه فروش تجهیزات پزشکی و زیبایی اقدام به فروش اقساطی دستگاه لیزر موهای زائد خود کرده است. صفوی: در شرایطی که قیمت کالا در کشوری ارزانتر از سایر کشورهای دیگر باشد، ممکن است این اتفاق رخ دهد، هر چند در این زمینه آمار مشخصی وجود ندارد، اما وزارت بهداشت با شناسهگذاری تجهیزات و ملزومات پزشکی، اقداماتی را در این زمینه انجام داده است. مرکز خدمات پرستاری،پزشکی و مراقبتی در منزل ارسطو(شبانه روزی) دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ثبت 1390/320/ب/شبابیش از 10سال سابقه در … مدیر کل دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت نیز با تأکید بر اینکه استفاده از لوازم ارتوپدی دست دوم تخلفی بزرگ و نقض صریح قانون است، میگوید: پیچ و پلاکهایی که در بدن بیمار کار گذاشته میشود در محیط شیمیایی بدن تحت تأثیر فعل و انفعالات شیمیایی قرار گرفته، کیفیت اولیه خود را از دست میدهد به گونهای که دیگر فرمول شیمیایی اولیه را ندارد. کلینیک شنوایی سنجی قائم در سال 1375 در زمینه درمان مشکلات شنوایی و تجویز سمعک شروع بهکار کرد.

مرجع اصلی تجهیزات پزشکی دست دوم : https://divarmed.com/