چه‌گونه BMI و ASCAP به کارگیری از آهنگ شما در رسانه را ردیابی می نمایند

ژوئن 6, 2020 by بدون دیدگاه

به این تصور کنید که می بایست تمام وقت آهنگ هر آهنگ را پیگیری نمائید . این دقیقاً به عبارتی وظیفه ای است که دولت ها گردآوری حق امتیاز دستمزد سعی نظیر BMI و ASCAP با آن مواجه هستند . مسئولیت آن‌ها این است که دقیقاً بدانند کدام یک از آهنگ های اعضای آن ها در حالا پخش است و در کجا قرار دارا‌هستند تا بتوانند حق امتیاز حق چاپ را برای ناشران و نوا سراان توزیع نمایند .

این عمل به صورت پوسیدگی است , البته تیم ها روش هایی برای مدیر تعهد ماموت دارا‌هستند . در اینجا طرز دستیابی آنان به هر قسمت رسانه برای اطمینان از حقوق و دستمزد اعضای خویش آورده شده‌است . دقت داشته باشید که‌این داده ها بیشتر درمورد تیم حق امتیاز حقوق و دستمزد سعی آمریکا و بطور یگانه در زمینه‌ی ASCAP و BMI اعمال می شود . با این وجود , اصول نخستین در بیشتر میهن ها یکسان است .

حق امتیاز برای رادیو
عکس پرنعمت از خانواده ای که با نیز به رادیو گوش می دهند
تصاویر FPG / گتی
ردیابی فیلم نامه های رادیویی تا به امروز یکی‌از دلهره آورترین کارهایی است که تیم های گردآوری حقوق و دستمزد همت با آن روبه روهستند . از‌آنجا که تهیه و تنظیم لیست هر آهنگی که در تمام پایانه های رادیویی در تمام برهه زمانی پخش می شود کاملاً غیر ممکن است ( چه برسد به مدیر این اطلاعات ) , مجموعه های دستمزد تیم با یک‌سری روش گوناگون این معضل را حل می نمایند .

BMI از ترکیبی از گزارش پایانه و آنالیز دیجیتال به کار گیری می نماید . آن‌ها به هر ایستگاهی که جواز آن ها را صادر نماید نیاز دارا هستند تا هر سال آهنگ های آن‌ها را برای زمان زمان مشخصی ثبت نمایند .

غالبا , هر پایانه لیست های پخش خویش را برای یک عصر سه روزه گزارش می‌دهد . BMI این اطلاعات را با آنالیز دیجیتالی نمایش های رادیویی مخلوط می نماید تا ایده ای را بخواند که آهنگ های آن‌ها در درحال حاضر چرخش سنگین وزن است .

ASCAP تنها به ارزیابی دیجیتال متکی است .

محاسبه بر تلویزیون زنده
شبكه هاي تلويزيوني هنگام گزارش گزارش هاي پخش زنده , توشه زيادي را تحمل مي كنند . برای BMI و ASCAP , پایانه ها بایستی آنچه را که تحت عنوان کاغذ های پر اسم و رسم شناخته می شود , نگه دارا هستند : لیستی از هر آهنگی که در شبکه پخش می شود , چه وقتی پخش می شود و چه بازه زمانی .

تمام این داده ها حتمی است چون حق امتیازهای متفاوتی برای اشکال متعدد به کارگیری از آهنگ پرداخت می شود . علاوه بر شكل دادن داده های بیان شده بوسیله پایانه ها , جامعه ها حقوق و دستمزد عملكرد از یك تحلیل دیجیتالی هم برای پیگیری پخش آهنگ های تلویزیونی استعمال می كنند .

نمایش های دیجیتال
زمانی کلام از نمایش نامه های دیجیتالی می شود , معاش برای موزیک سرا ها , ناشران و انجمن های دستمزد سعی عالی است .

ماهیت اجرای دیجیتالی آهنگ ها بدین معنا است که پخش کننده های دیجیتال قادرند لیست های پخش خویش را با اعتنا نسبتاً 100 % به تیم های دستمزد سعی گزارش دهند . ( به خاطر داشته باشید که یک اجرای ( زنده ( به معنای بازی زنده نیست ; میتواند به معنای پخش همگانی یک آهنگ ضبط شده باشد . )

در حقیقت , آنان می‌توانند داده ها متعددی را ارائه دهند که توجه آنان برای BMI و ASCAP تقریباً ایراد ساز باشد . در حقیقت , چنین اطلاعاتی بیش تر از حد است که آن‌ها اکثر وقت ها برای اطمینان از بررسی همگی آن‌ها کارایی می نمایند .

پخش زنده
نمایش نامه های زنده در آمریکا نسبت به بقیه مملکت ها دوچندان آزادانه خیس دنبال میگردند . در آمریکا ایالات متحده , 200 مکان برتر کسب درآمد گزارش آهنگ های خویش را به تیم های دستمزد کارایی ارائه می دهند . این سالنها مطابق لیستی تولید می شود که بوسیله انتشارات صنعت آوا به اسم Pollstar انجام یافته شده‌است .

قابل فهم و شعور است که‌این روش به رنج تراز فیلمنامه های کنسرت را خراشیده می نماید , به این ترتیب بخش اعظمی از آهنگسازان در آمریکا یه خرده از درآمد حق امتیاز از فیلم نوشت های کنسرت نوا های خویش را میبینند .

در بخش اعظمی از کشورهای دیگر , این فیلمنامه ها مضاعف دقیقتر دنبال میگردند , و چه بسا مکانهای کوچک هم ضروری است تا لیست های نمایش هایی را

منبع : https://2016downloadnew.ir/

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *