چطور در شرایط سخت اقتصادی به سفر برویم؟

با توجه به شرایط سخت و پیچیده اقتصادی، امروز سفر کردن تبدیل به یک تفریح بسیار گران قیمت تبدیل شده است و دیگر افراد بسیار به صورت متوالی به شهرهای مختلف سفر می کنند و اکثر مردم ترجیح می دهند به دلیل افزایش هزینه‌ ها در خانه خود بمانند و هزینه کمتری را صرف مسافرت کنند.
اما باید این نوید را داد که خوشبختانه همچنان روش هایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا بتوانید یک سفر ارزان قیمت و اقتصادی را تجربه کرده و دیگر نگران هزینه های سفر خود نباشید.
یکی از جذاب ترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای سفر به شهرهای مختلف، رزرو آنلاین اقامتگاه‌ های بوم گردی در شهرهای ایران می باشد. در این شکل از رزرو محل اسکان،  شما می‌توانید به راحتی و با قیمت مقرون به صرفه ای  اقدام به اجاره یک ویلا یا سوئیت کنید.

در این شیوه از سفر کردن و اجاره ویلا، شما می ‌توانید علاوه بر کیفیت بسیار خوب یک اقامتگاه با قیمت مقرون به قیمت را تجربه کنید و به طور کلی یک سفر ارزان قیمت داشته باشید. اگر تا پیش از این به دلیل هزینه ‌های بسیار زیاد سفر را از سبد هزینه های خانواده خود حذف کردید، حالا می ‌توانید با محل اسکان های اقتصادی و به صرفه را تجربه کرده و با سفر خود چرخ صنعت گردشگری را به نفع اقتصاد ملی به چرخش درآورید.
اجاره ویلا ارزان قیمت
مزیت سفر در حالی که ویلا اجاره کرده اید این است که شما می توانید حجم بسیار زیادی از هزینه های خود را کاهش دهید، زیرا عمده هزینه های یک سفر، مربوط به پیدا کردن محل اسکان می باشد و چون اکثر افراد هتل‌ ها را انتخاب می ‌کنند، هزینه ‌های بسیار زیادی به آن ها تحمیل می ‌شود اما شما می‌ توانید با اجاره ویلا و سوئیت، هزینه‌ های خود را به طرز چشمگیری کاهش دهید.
به عنوان مثال یک سفر دسته ‌جمعی را تصور کنید، اگر شما قصد داشته باشید تا با این تعداد به یک هتل رفته، باید قوانین دست و پا گیر موجود در یک هتل را در نظر گرفته و چارچوب های آن را رعایت کنید، اما همین سفر دسته جمعی می‌ تواند با اجاره ویلا ارزان قیمت به  شکل بهتر و هیجان انگیزتری انجام شود و شما می توانید از مزایای این ویلاها برای تجربه بهتر سفر خود، بهره ‌مند شوید.
اجاره روزانه آپارتمان و سوئیت ارزان قیمت
اگر شما علاقه به ویلا ندارید و دوست دارید در شهر مورد نظر خود آپارتمان یا سوئیت اجاره کنید، باز هم این امکان را دارید تا به شکل مقرون به صرفه ای به این مهم دست پیدا کنید . افراد بسیار زیادی در شهرها هستند که علاوه بر محل زندگی خود، یک  آپارتمان یا یک سوئیت نیز دارند و این محل ‌ها را به مسافرین اجاره می دهند. شما به راحتی و با قیمت مقرون به صرفه می توانید این آپارتمان ها را اجاره کرده و در طول سفر خود از آن ها به عنوان محل اقامت تان استفاده کنید. اجاره آپارتمان و سوئیت به شما امکان می دهد تا با خیال آسوده مسافرت خود را آغاز برنامه ریزی کرده و به شهر مورد نظرتان سفر کنید.

روزهای ارزان گردشگری در ایران
اگر تا چند سال گذشته سفر کردن یک فعالیت پرهزینه بود، حالا باید روزهای گردشگری ایران را ارزان ‌تر و همین طور روشن تر از گذشته ببینیم، زیرا این شکل از اجاره ویلا باعث شد تا افراد بسیار زیادی دوباره علاقه مند به سفر کردن شوند و دوباره شاهد رونق گردشگری باشیم.
هتل ها همواره با هزینه ‌های بالا خود باعث شدند تا سفر کردن تبدیل به یک فعالیت گران قیمت شود و تنها گروه محدودی از افراد بتوانند این فعالیت را به شکل دلچسبی تجربه کنند، اما حال شما می توانید با اجاره یک اقامتگاه غیر هتلی در شهر مورد نظر خود، محل اسکان بسیار خوب وبا کیفیتی پیدا کرده و سفر اقتصادی را به بهترین شکل ممکن تجربه کنید.
رونق دوباره گردشگری در کشور ما سود بسیار زیادی را برای تمامی افراد در پی دارد،  از یک سوی افرادی که سفر کنند، می ‌توانند با شهرهای ایران آشنا شده و تجربیات جدیدی به دست آورند و از سوی دیگر مردم شهرهایی که سفر بیشتری به آنها می شود می توانند از پول وارد شده به شهر خود، برای چرخش چرخ اقتصاد محلی استفاده کنند. اگر مدت زمان طولانی است که سفر نکرده اید، همین حالا می توانید به راحتی یک اقامتگاه با کیفیت را پیدا کرده و آن را رزرو کنید.

رزرو آنلاین اقامتگاه های ارزان قیمت در رنتی جا
یکی از مهمترین استارت آپها در حوزه اجاره اقامتگاه، سایت رنتی جا (Rentija)است.  در این سایت شما می توانید لیست سوئیت ها، آپارتمان ها و ویلاها را مشاهده کرده و با توجه به بودجه خود، اقدام به اجاره محل اسکان مورد نظرتان کنید.
سایت اجاره اقامتگاه غیر هتلی رنتی جا تلاش کرده تا شرایطی را ایجاد کند تا شما بتوانید به راحتی نسبت به اجاره محل اسکان مقرون به صرفه اقدام کنید.  شما می توانید در رنتی جا، اجاره ویلای تخفیف دار را تجربه کرده و اقامتگاه خود را با توجه به امکانات مورد نظرتان رزرو کنید.
مزیت دیگری که در رنتی جا (Rentija.com) وجود دارد این است که شما این امکان را دارید تا این ویلا را با قیمت ‌های مختلفی اجاره کنید. برای هر ویلا در سایت یک تقویم موجود است که شما می توانید در آن، قیمت اجاره را در هر روز سال مشاهده کرده و با توجه به بودجه و زمان مورد نظرتان برای سفر، ویلایی را به صورت آنلاین رزرو کنید.

تنوع بسیار زیاد اقامتگاه ها در سایت رنتی جا، یکی دیگر از ویژگی ‌های سایت رنتی جا است که به کاربران اجازه می ‌دهد تا با توجه به نیاز خود، اقامتگاه مورد نظر را انتخاب کنند.  به عنوان مثال اگر شما به دنبال یک ویلای اجاره ای برای اقامت در سفرهایتان هستید، می توانید آن را در سایت رنتی جا به راحتی پیدا کنید و امکانات موجود در هر اقامت کار را نیز مشاهده کنید. شما می توانید یک ویلا استخر دار با قیمت مناسب و امکانات عالی را رزرو کرده یا یک ویلا نزدیک به ساحل را انتخاب کنید، هزینه اجاره آن را در هر یک از روزها مشاهده کرده و سپس اقدام به اجاره آنلاین این محل کنید.  در ضمن سایت اجاره اقامتگاه های غیر هتلی رنتیجا در هر 7 روز هفته و هر 24 ساعت شبانه روز کارشناسان پشتیبانی اجاره ویلا و سوئیت در هر شهری به صورت آنلاین آماده ارائه خدمات به گردشگران و مسافران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید