محصول خود را آزمایش کنید مانتو ارزان

محصول شماست
آیا می خواهید از طرح های نمونه اجرا استفاده کنید؟ استفاده از آنها به بازار می تواند راهی عالی برای آزمایش محصول شما بدون تعهد به اجرای کامل محصول باشد. فضاهای معاملاتی در بازار ، نمایشگاه های مدارس و سیستم عامل های آنلاین مانند Facebook Marketplace می توانند مکان های خوبی برای شروع ، یادداشت برداری و سؤال از مشتریان خود در تمام مدت برای بازخورد محصولات خود و هر چیز دیگری باشند که به دنبال آن هستند.

خواهید فهمید که مرحله آزمایش هرگز به پایان نمی رسد ، زیرا برای همیشه محصولات جدید خود را به خط خود اضافه می کنید ، و آنچه را می فروشید و محبوبیت کمتری را تجربه می کنید ، پیدا خواهید کرد.

بازخورد یک شکل مهم از ارز تجاری و راهی برای پیگیری سریع رشد شما است ، بنابراین آنرا سوار شوید و محصولات خارق العاده خود را تصفیه کنید.

8. آن را به بازار ببرید
شما محصول خود را آزمایش کرده اید ، آن را می فروشید و آماده هستید که اولین محصول کامل خود را اجرا کنید. وقت آن است که در مورد فروش محصول خود جدی بگیرید و تصمیم می گیرید قبل از بوکس کردن اولین پوشاک تصمیم بگیرید.

وقت بگذارید تا در نظر بگیرید چگونه می توانید:

قیمت محصولات خود را
مارک خود را به بازار عرضه کنید
اگر این برنامه شماست یک فروشگاه لباس آنلاین ایجاد کنید
هرگونه معاملات یا تبلیغات را سازماندهی کنید
بسته بندی محصولات خود را
محصولات خود را حمل کنید (اگر به صورت سفارش کار می کنید)
با هرگونه بازده یا مشکلات مشتری مقابله کنید
برای فصول جدید و دوره های شلوغ با سازنده خود برنامه ریزی کنید
این ممکن است همه در برنامه کاری شما باشد ، اما ایده خوبی است که قبل از شروع تولید در مقیاس کامل ، جزئیات را تصحیح کنید.

9. مقیاس کردن
شما این کار را انجام داده اید شرکت پوشاک شما راه اندازی شده است ، شما اولین فروش خود را انجام داده اید و در حال خنک شدن از خلال ها هستید. ممکن است برنامه ریزی برای محصولات جدید یا سفارشات بزرگتر به عنوان یک صاحب جاه طلب مشاغل در ذهن شما باشد.

قبل از انجام هرگونه اقدامات بعدی بزرگ ، کمی درمورد نحوه عملکرد شغل خود تأمل کنید. در حقیقت ، این هزینه را برای نگه داشتن چیزهای کوچک و ساده برای اولین فصل های خود می پردازد ، تا قبل از شروع چالش بعدی با واقعیت تولید و تحقق آن آشنا شوید. برنامه تجارت شما ممکن است جدول زمانی رشد شما را منعکس کند اما باز هم انعطاف پذیر باشد.

شغل اول شما ممکن است استخدام اولین کارمند شما باشد ، و به شما در همه موارد فوق کمک کند ، به شما یک اتاق تنفس بسیار مورد نیاز جهت گرفتن سهام تجارت لباس شما ایجاد کرده است.

منبع : https://is.gd/ARFw1F

دیدگاهتان را بنویسید