صفر تا صد کاشت موی سر چیست ؟

کاشت موی طبیعی یکی از موثرترین روش های درمانی برای جبران موهای از دست رفته است. کاشت مو ی طبیعی ، که به ترمیم مو و بازیابی موهای از دست رفته کمک می کند ، زیبایی ، جوانی و جذابیت از دست رفته را بازیابی می کند و به صورت چهره می بخشد. آنها ایده آل و زیبایی را فراهم می کنند. کاشت موی طبیعی که در کلینیک زیبایی سدان مد با استفاده از جدیدترین روش روز دنیا و توسط تیمی از متخصصان و فوق تخصص های کاشت مو انجام می شود ، نتایج ایده آل ، دائمی و طبیعی را برای ظاهر فرد به ارمغان می آورد.

فواید کاشت موی طبیعی

در پیوندهای طبیعی مو ، واحدهای فولیکول مو از ناحیه دهنده دهنده مو که اغلب موهای پشت سر است ، جدا شده و به ناحیه گیرنده (ناحیه طاس) منتقل می شوند. این باعث رشد مجدد مو و افزایش تراکم می شود. از مهمترین مزایای آن رفع طاسی دائمی است. کاشت مو و کاشت ابرو یک روش ایمن است که عوارض جانبی برای انسان ایجاد نمی کند. دوره نقاهت بعد از کاشت مو بسیار کوتاه است و فرد در اسرع وقت به نتایج مثبت خواهد رسید. نکته مهم در موفقیت و کارایی این عملیات این است که خدمتی که این روش را انجام می دهد باید از مهارت و تجربه بالایی برخوردار باشد.

یکی از مهمترین و موثرترین روشهای درمانی برای طاسی و ریزش مو ، کاشت موی طبیعی است. علاوه بر جبران موهای از دست رفته ، می تواند طراوت و جوانی را به صورت بازگرداند.

تعریف کاشت مو

کاشت مو https://b2n.ir/t31828 روشی ایمن برای درمان ریزش و ریزش مو است که باعث ضخیم تر شدن موها و شادابی و نشاط جوانی می شود.
در کاشت مو ، واحدهای فولیکول مو از ناحیه اهدا کننده جدا شده و به ناحیه گیرنده منتقل می شوند. معمولاً ناحیه اهدا کننده مو پشت سر و ناحیه گیرنده آن قسمت طاس سر است.
کاشت مو یک روش سرپایی است که نیازی به بیهوشی ندارد. با انجام بیهوشی به راحتی می توان این کار را انجام داد. پس از کاشت مو ، یک باند روی سر قرار می گیرد. روز بعد بیمار باید برای تعویض پانسمان به پزشک مراجعه کند. دکتر وی را معاینه می کند و شستشو می شود.
بیمار می تواند در روز دوم پس از عمل به توالت برود ، اما نباید محل کاشت مو را دستکاری کرد. پوسته های ایجاد شده تا روز پانزدهم به تدریج ناپدید می شوند. موهای کاشته شده تا 2 هفته رشد می کنند. این به معنای موفقیت آمیز بودن اتصالات است.

کاشت مو قبل و بعد

کاشت مو

بعد از کاشت موی طبیعی چه اتفاقی می افتد؟
به خاطر داشته باشید که از هفته سوم درصد زیادی از موهای کاشته شده می ریزد ، اما ریشه های مو زنده می مانند. موهای جدید از ماه سوم ظاهر می شوند. در ابتدا ممکن است موهای شما نازک و کرکی باشد اما با گذشت زمان موهای شما ضخیم شده و به حالت طبیعی برمی گردند. حتی ممکن است برخی از موهای قبلی بیمار همراه با ریزش کاشته شده ریزش کند. این روند ممکن است 4 ماه طول بکشد. اما نگران نباشید ، زیرا موهای قبلی شما نیز می توانند وارد فاز خاموش شوند و بنابراین ریزش کنند. این در واقع شوک نامیده می شود. با شوک ، موهای شما می تواند برای مدتی حتی نازک تر از قبل شود. اما چند ماه دیگر موهای شما رشد بیشتری می کند و بدون شک نتایج بهتری خواهید دید.

مزایای ویژه کاشت موی طبیعی: این روش کمتر تهاجمی است

کاشت مو http://www.5z8.info/gain-inches_t6r3hu_creditscore

دیدگاهتان را بنویسید