راهنمای خرید تلویزیون در سال 2020-2019

راهنمای خرید تلویزیون برای 2020-2019
با توجه به اینکه سال هاست همه تلویزیون ها صفحه تخت دارند و همچنین به دلیل تنوع گسترده در مارک ها و مدل های مختلف تلویزیون در بازار شما ، اینجا کلیک کنید راهنمای خرید تلویزیون ممکن است به فکر خرید تلویزیون مناسب باشید ، با انتخاب های زیادی روبرو هستید. تصمیم را برای خود دشوار کنید.

راهنمای خرید تلویزیون 98

 

امروزه تلویزیون ها از نظر کیفیت راهنمای خرید تلویزیون پیشرفت چشمگیری داشته و از فناوری ها و ویژگی های مختلفی برخوردار هستند که لازم است قبل از خرید تلویزیون در مورد عملکرد آنها بدانید. با این حال ، اگر می خواهید تلویزیون مناسبی بسازید ، باید در مورد اندازه مناسب ، کیفیت تصویر و چند ویژگی اصلی دیگر مراقب باشید. راهنمای خرید تلویزیون همچنین اطمینان حاصل کنید که تلویزیون جدید شما به اتصالات لازم مجهز است.

راهنمای خرید تلویزیون 4k

 

در این راهنمای خرید تلویزیون از زومیلو ، نکات لازم برای خرید تلویزیون ، فناوری ها و معرفی بهترین مارک های تلویزیون را توضیح خواهیم داد و به شما در انتخاب تلویزیون مناسب راهنمای خرید تلویزیون کمک خواهیم کرد.

همانطور که گفتیم تلویزیون ها دارای فناوری ها و ویژگی های مختلفی هستند که تأثیر زیادی در عملکرد و کیفیت تلویزیون دارند. به عنوان مثال ، راهنمای خرید تلویزیون ممکن است شما در مورد فناوری هایی مانند HDR ، 4K ، OLED و و شنیده باشید که در زیر به طور کامل توضیح خواهیم داد.

راهنمای خرید تلویزیون در سال 99

اندازه صفحه نمایش
مهمترین نکته در تهیه تلویزیون اندازه صفحه است. صفحه های تلویزیون به صورت مورب اندازه گیری می شوند و اندازه آنها از 20 اینچ کوچک تا 80 اینچ بزرگتر است. البته در روند خرید و در نظر گرفتن اندازه صفحه ، اغراق زیادی وجود ندارد و خریداران اندازه معمولی تری را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، برای آشپزخانه در آشپزخانه یا اتاق راهنمای خرید تلویزیون خواب کوچک ، یک تلویزیون 24 تا 32 اینچی ممکن است مناسب باشد ،

راهنمای خرید تلویزیون 99

 

اما اگر قصد خرید تلویزیون برای اتاق نشیمن را دارید ، توصیه می کنیم اندازه آن بزرگتر شود. تلویزیون با صفحه نمایش 50 تا 65 خوب به نظر می رسد. و اگر مانیتور برای اتاق های بسیار بزرگ دارید یا خیلی دور از تلویزیون نشسته اید ، اندازه های بزرگتری دریافت کنید.

البته ، از نظر راهنمای خرید تلویزیون براساس خرید تلویزیون اندازه ، به طور کلی ، اگرچه قانون مشخصی برای تعیین اندازه تلویزیون مناسب وجود ندارد ، اما اولویت شخصی ، زاویه دید و حتی دید بیننده ممکن است در تصمیم گیری برای خرید تلویزیون تأثیرگذار باشد. در اینجا چند دستورالعمل کلی وجود دارد که می توانید استفاده کنید.

در این مقاله ، باید به بحث “فاصله نشستن” و اندازه صفحه توجه کرد. اگر می خواهید یک تلویزیون کامل hd بسازید. نزدیکترین فاصله خرید تلویزیون شما با تلویزیون باید 1.6 برابر اندازه گیری مایل تلویزیون باشد. بنابراین اگر تلویزیون 60 اینچی دارید ، باید حدود 2.43 سانتی متر از آن فاصله داشته باشید.

راهنمای خرید تلویزیون سونی

 

راهنمای خرید تلویزیون بر اساس اندازه صفحه نمایش

البته زیاد به این موضوع فکر نکنید. امروزه بیشتر تلویزیون های بزرگ 4K هستند. و ما فکر می کنیم که خریداری یک تلویزیون منطقی است زیرا علاوه بر گران نبودن ، این تلویزیون ها دارای صفحه نمایش با وضوح بالاتر با پیکسل های جمع و جورتر هستند. این بدان معناست که با خرید و استفاده از این تلویزیون ، هنگام نشستن و تماشای خرید تلویزیون فیلم در هر فاصله ، گویا نزدیک به تلویزیون نشسته اید و فاصله شما به اندازه مورب صفحه تلویزیون است.

در این راهنمای خرید تلویزیون ، ما برخی از محدوده های قیمت معمول برای اندازه های مختلف صفحه نمایش را توصیف می کنیم (تعداد تقریبی است)

راهنمای جامع خرید تلویزیون

 

وضوح صفحه
نکته دیگر برای خرید تلویزیون وضوح صفحه است که مربوط به وضوح واقعی یا اصلی تلویزیون است. HD کمترین وضوح صفحه نمایش در تلویزیون های امروزی خرید تلویزیون است ، که بیشتر در اندازه های بسیار کوچک دیده می شود ، وضوح بالاتر را Full HD می نامند. وضوح صفحه نمایش آن 1920 × 1080 پیکسل است. این به این معنی است که 1920 پیکسل افقی و 1080 پیکسل عمودی دارد. بنابراین در مجموع شامل 2 میلیون پیکسل است. پیکسل ها نقاط کوچکی هستند که یک تصویر تلویزیونی خرید تلویزیون را تشکیل می دهند.

راهنمای خرید تلویزیون ال جی

 

تلویزیون های UHD که وضوح بالاتری نسبت به تلویزیون های Full HD دارند ، 4k نامیده می شوند. وضوح تصویر آن 3860 21 2160 است ، بنابراین شامل 8 میلیون پیکسل است. به عبارت دیگر ، پیکسل های آن 4 برابر پیکسل های چه مارک تلویزیونی بخریم بهترین تلویزیون یک دستگاه HD خرید تلویزیون است. فشرده سازی پیکسل در تلویزیون های 4k بیشتر متراکم است و به آنها امکان می دهد جزئیات تصویر بیشتری را به نمایش بگذارند. مزایای تلویزیون 4k را می توان در اندازه های بزرگ مشاهده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید