خرید و فروش دامنه های اینترنتی com

خرید و فروش دامنه های اینترنتی ثبت شده ثبت دومین com در آن دامنه سایت مرجع دیگر توسط مالک فعلی مورد استفاده قرار نمی گیرد
در بعضی موارد ، دامنه ممکن است توسط افراد ثبت شود اما به هر دلیلی به آن احتیاج ندارند یا اصلاً از آن استفاده نمی کنند. ثبت دومین com در چنین مواردی ، می توانید مالکیت دامنه ثبت دومین com را بررسی کنید و اطلاعات مربوطه را از طریق اطلاعات تماس وارد شده در دامنه whois استخراج کنید. سرانجام با مکاتبات و مذاکره می توانید دامنه را بدست آورید.

سه) خرید دامنه ثبت شده که در حال بهره برداری است
در چنین سناریویی نحوه خرید دامنه ، احتمال اینکه بتوانید دامنه را بدست آورید بسیار کم است زیرا ثبت دومین com به طور کلی افرادی که از دامنه خود استفاده می کنند قصد فروش آنها را ندارند اما اگر دامنه برای شما ارزشمند باشد ، شما می توانید با مالک تماس بگیرید و در صورت امکان آن را بخرید.

دامنه شروع دیجیتالی شدن مشاغل

دامنه خود را هم اکنون ثبت کنید
منظور از ثبت دامنه ای که قبلاً ثبت شده است چیست؟ (نام دامنه Aftermarket):
بازارها برای دامنه هایی که قبلاً ثبت شده اند ایجاد می شوند. ثبت دومین com این بازارها با نام Domain Name Aftermarket شناخته می شوند. در این بازارها می توانید دامنه هایی را ثبت کنید که تحت سناریو یک قرار دارند. این بازارها معمولاً به صورت حراج برگزار می شود و چندین خریدار دامنه برای خرید دامنه های ثبت شده با هم رقابت می کنند.

بازارهایی که برای این سایت برای خرید و فروش دامنه ایجاد شده اند بر روی بستر ایمن طراحی شده اند تا خریداران و فروشندگان بتوانند دامنه ها را با سهولت خرید و فروش کنند. پرداخت ها معمولاً از ثبت دومین com طریق بازار پس انداز انجام می شود به گونه ای که خریدار مبلغ حراج دامنه یا فروشنده درخواست شده را به حساب بازار واریز می کند و پس از توافق و انتقال دامنه ، مبلغ پرداخت شده توسط بازار است. به فروشنده منتقل شد

روندی که در بالا ذکر شد این اطمینان را به شما می دهد که وب سایت تخصصی خرید و فروش دامنه های اینترنتی ثبت دومین com خرید و فروش دامنه را کاملاً شفاف انجام داده و در نهایت به دامنه ایده آل برند خود خواهید رسید.

سایت حراج دامنه

نحوه خرید دامنه های ثبت شده هنگام خرید و فروش دامنه سایت
سایت های حراج دامنه چیست؟
برای خرید دامنه ثبت شده بهتر است ابتدا از وب سایت دامنه خود بازدید کنید. این دامنه ممکن است برای فروش باشد. فروشندگان دامنه ثبت شده معمولاً برای ایجاد دامنه وب سایت ایجاد می کنند تا اطلاعات تماس خود را در دسترس خریداران بالقوه قرار دهند. قرار دادن. ثبت دومین com برخی از این فروشندگان به طور خودکار وب سایت مرتبط با دامنه را به سمت بازارهای مزایده دامنه Aftermarket ذکر شده در بالا نقل مکان می کنند. علاوه بر بارگیری و بررسی وب سایت مرتبط با دامنه ، می توانید سایت های حراج دامنه Aftermarket مانند moniker.com ، sedo.com و ofternic.com را بررسی کنید تا ببینید آیا دامنه به طور مستقیم در وب سایت های حراج گذاشته شده است یا خیر. (مکان بازار پس انداز).

البته این را بخاطر بسپار که نامه های بسیاری دیگر نیز در ذهن ما وجود دارد که می توانیم آنها را ثبت کنیم زیرا قیمت خرید دامنه ثبت شده نسبتاً زیاد است. از آنجا که بیشتر دامنه ها برای چندین ثبت دومین com سال توسط صاحبان فعلی آنها نگهداری می شود ، آنها هزینه تمدید سالانه را پرداخت ثبت دومین com کرده اند.
اگر نام دامنه مورد نظر شما برای حراج گذاشته نشده است ، ناامید نشوید. سعی کنید از طریق بانک اطلاعاتی whois با مالک این دامنه تماس بگیرید و یک پیشنهاد خرید ارائه دهید.
کار دیگری که می توانید انجام دهید اینست که منتظر بمانید تا دامنه منقضی شود و امیدوارم که صاحب دامنه دوباره دامنه خود را تجدید نکند. اگرچه این امر برای دامنه های خاص بسیار بعید است ، دامنه مورد ثبت دومین com نظر شما ممکن است برای صاحب فعلی که می خواهد آن را برای یک سال دیگر تمدید کند ، بسیار ارزشمند نباشد. اما در پایان باید بگوییم ثبت دومین com که همیشه بهترین راه ممکن برای یافتن نام تجاری و نام دامنه ای خاص برای تجارت شما است و هنوز برای ثبت آن به ذهن شخصی نرسیده است. امیدواریم با خواندن این مقاله ، معنای خرید و فروش دامنه چیست؟ آشنا شدن.

دیدگاهتان را بنویسید