تنظیم نمره: جشن گرفتن زنان پاک شده دانلود آهنگ جدید از کانون موسیقی

دانلود آهنگ جدید آهنگهای آگوستا هولمز موفق به کسب جوایز و تحسین از تحسین کنندگان از جمله لیزت و سنت سانن ، پس چرا او ، و بسیاری از همسران زن او ، همه اما امروز فراموش شده است؟

در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ ، لیلی بولانگر ، آگوستا هولمز ، کلارا شومان و اتل اسمیت.
قابل توجه… در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ ، لیلی بولانگر ، آگوستا هولمز ، کلارا شومان و اتل اسمیت. کامپوزیت: گتی / آلامی / بایگانی هولتون
آناستازیا بلینا
منتشر شده درThu 8 مارس 2018 11.25 GMT
802
آگوستا هولمز آهنگساز ، پیانیست و خواننده فرانسوی قابل توجهی با صدای طیف و رنگ فوق العاده ای بود. روسینی پس از یکی از کنسرت های اولیه خود به حضار گفت: “سخنان من را علامت گذاری کن ، چیزهای بیشتری از او می شنوی. به یاد داشته باشید که راسینی این را به شما گفت. ” لیزت نوشت كه آثار معاصر مرد او در مقایسه با اپرا در سال 1870 Astarté ، چیزهای ساده ای بود.

او آهنگساز پرکار موسیقی برای نیروهای بزرگ بود. او متن ها و سلبریتی های خود را نوشت و در طراحی مجموعه ها و لباس های اپرا شرکت کرد. او به خوبی در محافل فرهنگی پاریس در ارتباط بود ، و در بین دوستان و هوادارانش سن ساونس (که مکرراً ازدواج را پیشنهاد می کردند) ، سزار فرانک ، وینسنت دی اندی ، استیفن مالارمه ، رودین و رنوار حساب می کرد که سه دخترش را نقاشی می کرد. دانلود آهنگ جدید

یکی از منتقدین قرن نوزدهم نوشت: “ما نمی خواهیم درب خانه های اپرا را به روی زنان آهنگساز باز کنیم”
امروز ، روز جهانی زن ، ممکن است شما موسیقی او را در رادیو 3 بشنوید یا در مورد او می خوانید ، اما چرا او و بسیاری از معاصران زن او ، هر روز جشن نمی گیرند؟ این به دلیل کمبود جاه طلبی ، استعداد یا موفقیت نیست.

هولمز با شاعر و منتقد Catulle Mendès خانه را تنظیم کرد. آنها پنج فرزند داشتند که تا حد زیادی در مراقبت از پدر خود باقی مانده بودند ، بنابراین هولمز می توانست در حرفه خود تمرکز کند. اما از آنجا که او هرگز ازدواج نکرد ، با این که توانست هزینه کار خود را مطالبه کند ، توانست استقلال مالی را حفظ کند و از معدود آهنگسازان زن بود که – جدا از تعداد انگشت شماری از اولین ترانه هایش در سن 14 سالگی – این کار را نکرد. تحت یک نام مستعار منتشر کنید. دانلود آهنگ جدید

تا سال 1875 ، آهنگهای وی در فرانسه به طور گسترده اجرا شد و او اولین آهنگساز زن شد که آثار سمفونیک او توسط ارکسترها و مجریان معتبر اجرا شد و اپرای او در Palais Garnier پاریس اجرا شد. او در کمیسیونی موفق به نوشتن یک تصنیف برای جشن صدمین سالگرد انقلاب فرانسه شد و آن را برای یک گروه کر 900 نفری و یک ارکستر 300 بازیکن تنظیم کرد. پس از اجرا ، سنت سنن اظهار داشت كه فرانسه سرانجام موزه خود را پیدا كرده است و منتقدین او را به عنوان یك موسیقیدان ماریانا قهرمان كردند. او Hymne à la Paix در ماه می سال 1890 به تماشای 4000 نفری که او را 18 بار صدا زد ، برتر شد.

آهنگساز ، پیانیست و mezzo-soprano Morfydd Llwyn Owen.
آهنگساز ، پیانیست و mezzo-soprano Morfydd Llwyn Owen. عکس: Alamy Stock Photo
با این وجود علیرغم دستاوردهای فراوان وی ، مطبوعات روزگار او را به جای توصیف هایی از زیبایی و جذابیت او ، و گمانه زنی در مورد امورش متمرکز می کنیم. دانلود آهنگ جدید در مورد سایه دقیق موهایش بیشتر از موسیقی اش نوشته شده بود. پس از آغاز نمایش اپرا در سال 1895 ، لا مونتاگن نویر ، یکی از منتقدین چنین گفت: “ما نمی خواهیم درهای تئاترها و خانه های اپرا را برای نویسندگان و آهنگسازان زن باز کنیم.”

چرا این هنرمند که مورد احترام لیزت ، واگنر ، سنت سانز و فرانک بود ، در بین دیگران ، به سختی امروز به یادش رفته است؟ چرا وی در برنامه های کنسرت حضور ندارد؟ و چرا بیش از دو دهه قبل فقط موسیقی او منتشر شده است؟

ما فقدان او فقیرتر هستیم. بدون دانستن و درک کار آهنگسازان زن ، همیشه نگاه محدودی به تاریخچه آهنگسازی خواهیم داشت. چرا ما هنوز بین آهنگسازان زن و مرد تفاوت قائل هستیم؟ مطمئناً جنسیت هیچ تاثیری در کیفیت موسیقی ندارد. دانلود آهنگ جدید

تبلیغات

در زمان هولمز ، ناشران موسیقی به ندرت با آثار ارکسترال نوشته شده توسط زنان خطرات زیادی می کردند و به طور کلی انتظار می رفت که یک آهنگساز زن در قرن نوزدهم موسیقی سالن یا ترانه بنویسد.

اما به دور از نوشتن قطعات سالن رنگین ، بسیاری از معاصر زن هولمز نیز آثار قابل توجهی را در مقیاس بزرگ خلق کردند. از جمله آنها می توان به آهنگسازان سوئدی والبورگ آولین (1928-1960) و الفردا آندره (1941-1941) اشاره کرد. Aulin برای پیانو آثار بی شماری نوشت ، از جمله خیره کننده گراند سونات سیروز (1885) و موسیقی مجلسی و ارگانیک. از جمله آهنگهای آندره سمفونی ها ، اپرا و دیگر آثار ارکسترال است. دانلود آهنگ جدید آهنگساز آلمانی امیلی مایر (83-1883) هشت سمفونی ، یک اپرا ، یک کنسرت پیانو و تعدادی ارکستر ارکسترال نوشت. آهنگساز فرانسوی ماری ژول (1925-1925) دو کنسرت پیانو ، یک اپرا را ایجاد کرد و برای ارکستر و آواز کار می کند. در انگلستان ، آلیس مری اسمیت (84- 1839) تعداد زیادی از کارهای دینی و مذهبی و مذهبی ، فراز و نشیب ها ، سمفونی ها و کنسرتوی کلارینت را نوشت ، اما هیچ ناشر به جز آهنگ ها و موسیقی پیانو به چیز دیگری علاقه ای نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید