بررسی اندروید باکس تسکو TAB-100

شاید زمان آن رسیده است که دنیای سرگرمی “اتاق نشیمن” را با ابزاری خرید اندروید باکس سینماتیو کم هزینه تر تبدیل کنیم؛ و از این نظر ، چه چیزی بهتر از “جعبه تلویزیون” کارآمد با سیستم عامل اندروید است؟ در این مقاله به بررسی خرید اندروید باکس سینماتیو تخصصی جعبه تلویزیون اندرویدی TSCO TAB-100 خواهیم پرداخت.

اندروید باکس ال جی

مقدمه
یکی از واسطه های رایج در بین مردم در سراسر خرید اندروید باکس سینماتیو جهان سرگرمی اتاق نشیمن است. به دلیل پخش نشدن محتوای غیر منتخب از تلویزیون های ملی ، بسیاری از کاربران به دنبال بارگیری فیلم و سریال هستند. خرید اندروید باکس سینماتیو از طرف دیگر تلویزیون های هوشمند امروزی نیز ابزارهایی را برای سرگرمی بیشتر در اختیار ما قرار می دهند که البته با اطمینان می توان گفت که بسیاری از آنها کاربرد چندانی در کشور ما نخواهند داشت. همچنین به دلیل محدودیت های سیستم خرید اندروید باکس سینماتیو عامل و سخت افزار تلویزیون ، دیگر نمی توان آنها را یک راه حل حرفه ای برای سرگرمی در خانه دانست. پس راه حل چیست؟

اندروید باکس دیوار

بارگیری مداوم فیلم و سریال خرید اندروید باکس سینماتیو همچنین می تواند خسته کننده باشد. شاید بهتر باشد تلویزیون های ما را به یک سیستم عامل اختصاصی با سخت خرید اندروید باکس سینماتیو افزار سطح بالا تبدیل کنیم. یک سیستم عامل “اندرویدی” با ده ها ویژگی و ویژگی سرگرم کننده که می تواند ابزاری اقتصادی برای سرگرمی های طولانی مدت کل خانواده باشد. فقط با انتخاب مناسب ، بخش خاصی از سرگرمی های دیجیتال را به اتاق نشیمن خود می آورید.

برخی از سازندگان تلویزیون ، مانند سامسونگ ، خرید اندروید باکس سینماتیو سعی در نمایش محتوای تلفن های هوشمند روی صفحه تلویزیون با ویژگی هایی مانند Smart View و Smart Mirroring دارند. اما این نیز محدودیت های خود را دارد؛ بسیاری از گوشی ها از پشتیبانی DLNA و این ویژگی برخوردار نیستند و همچنین باید به این نکته نیز توجه داشت که این گوشی ها به طور کامل نمی توانند خرید اندروید باکس سینماتیو در دسترس خانواده و تلویزیون باشند.

اندروید باکس سینماتیو

از طرف دیگر ، یک جعبه تلویزیون امکانات خرید اندروید باکس سینماتیو و قابلیت های بسیار بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. بنابراین یک جعبه تلویزیون را نمی توان با هیچ یک از فناوری ها و محصولات فعلی مقایسه کرد. حتی سیستم عامل های Android TV که در برخی از تلویزیون ها ساخته شده اند ، محدودیت های بسیاری دارند. به عنوان مثال ، بسیاری از برنامه ها به دلیل محدودیت سخت افزار خرید اندروید باکس سینماتیو و نبود بروزرسانی مداوم از جمله ، اجرا نمی شوند. ما به وضوح خواهیم دید که تمام راه های جایگزینی یک فناوری یا محصول دیگر با جعبه های پیشرفته تلویزیون درهای بسته هستند.

قیمت اندروید باکس شیائومی

اما آیا هر جعبه تلویزیون می تواند این ویژگی ها خرید اندروید باکس سینماتیو را داشته باشد و انتخاب مناسبی باشد؟ بدون شک نیست! در بازار فعلی ایران چندین جعبه تلویزیونی وجود دارد که حتی برخی از مدل ها را از مارک های ناشناخته در بازار می بینیم. نگاهی گذرا به بازخورد کاربر نشان می دهد که بسیاری خرید اندروید باکس سینماتیو از آنها علی رغم ادعای استفاده از سخت افزار قدرتمند ، پاسخگوی نیاز کاربران نیستند.

در این مقاله ، یکی از شناخته شده ترین جعبه های خرید اندروید باکس سینماتیو تلویزیونی موجود در بازار را مرور خواهیم کرد؛ جعبه تلویزیون TAB-100 از برند “تسکو” ، که در حالی که با همه نقاط قوت و ضعف آشنا می شویم خرید اندروید باکس سینماتیو ، با آنها آشنا می شویم.

شرکت TSCO در سال 2006 تأسیس شد. خرید اندروید باکس سینماتیو در ابتدا این شرکت مشغول واردات قطعات سخت افزاری و لوازم جانبی بود. اندکی پس از آن ، تسکو تولید طیف گسترده ای از محصولات دیجیتال ، لوازم جانبی و موارد دیگر را آغاز کرد. اگرچه ممکن است در ابتدا کیفیت این محصولات چندان رقابتی نباشد ، خرید اندروید باکس سینماتیو اما کمی بعد ، تسکو از 95 محصول نهایی خود در نمایشگاه الکامپ رونمایی کرد و نشان داد که در این زمینه یک برند معتبر است.

دیدگاهتان را بنویسید