بازدید شما مهره مار برای ارائه آموزش حیاتی به Murthy شركنده صرفه جویی در مار کمک می کند

مهره مار در آخرین هفته ژانویه ، ما از میزبانی یکی از جدیدترین اعضای تیم ما به نام Murthy Kantimahanti در باغ وحش هوستون لذت بردیم. مورتی که برای نجات مارها در هندوستان تلاش می کند ، به منظور آموزش با کارمندان باغ وحش و گسترش مهارت های خود در حالی که دانش خود را همزمان با اعضای تیم ما به اشتراک می گذارد ، مهره مار به باغ وحش هیوستون آورده شد! این جلسات آموزش حیاتی از طریق بخشی از بلیط پذیرش شما به سمت شرکای حامی مانند مورتی ، که در سراسر جهان برای نجات حیات وحش سخت کار می کنند امکان پذیر است.

Murthy در Ghats شرقی واقع در جنوب هند برای بهبود روابط بین انسانها و مارها و ایجاد حمایت محلی محلی برای حفظ مار فعالیت می کند. ترس و عدم آگاهی از مارها منجر به افزایش کشتار بسیاری از گونه های مار از جمله کبرا پادشاه شده است. مورتی و تیم وی در تلاش هستند تا ترس از مارها را به احترام و قدردانی از نقش مهمی مهره مار که مارها در اکوسیستم بازی می کنند تبدیل کنند. مارها گونه مهمی برای کنترل جمعیت جوندگان هستند که بیماریهای کشنده را گسترش می دهند.

مورتحی در حین گپ زدن در خانه خزندگان با مهمانان ملاقات می کند
در حالی که در شهر بود ، مورتی توانست زمان زیادی را با تیم هله‌شناسی بگذراند و درمورد دامپروری مارها و خزندگان بیشتر بدانید. به بیان ساده تر ، دامداری به مراقبت و مراقبت از گونه های مختلف اشاره دارد. این یک مهارت مهمی است که می توانید هنگام کار با هر حیوان داشته باشید ، و مهارت های خوب در دامپروری هنگام دست زدن مهره مار به مارهای سمی ضروری است. مورتي و تيم همچنين توانستند انديشه هايي در مورد حمايت از اجتماع محلي براي حفاظت از مار بسازند. اولویتی برای پروژه مورتی و کاری که تیم ملی ما در تلاش است برای گونه های مار بومی تگزاس انجام دهد.

مورتی با مار ساکن تیم آموزش حفاظت دوست می شود

مورتی همچنین این فرصت را داشت که در حین گفتگوهای نگهبان در خانه خزندگان ، با مهمانان صحبت کند ، و همچنین کار خود را به کارمندان باغ وحش ارائه دهد و با تیم آموزش حفاظت از آنجا که او مار ساکن آنها را کشف کرد ، مهره مار ملاقات کند! رسیدن به گذراندن وقت در تمام بخش های مختلف باغ وحش برای مورتی بسیار مهم بود ، و او بسیار هیجان زده است تا آنچه را که در اینجا آموخته است به هند برگرداند: “بازدیدهای در معرض دیداری برای شرکای حفاظت نه تنها برای تبادل اطلاعات بلکه بسیار مفید است. نقش باغ وحش ها را در حفاظت بهتر درک کنید. این امر مهره مار از طریق تعامل با بخشهای مختلف باغ وحش و متناسب کردن این یادگیریها برای استفاده در شرایط محلی در خانه ، از پروژه های میدانی ما نیز بهره مند خواهد شد. ”

اگر فرصتی برای ملاقات با مورتی نداشتید ، مهره مار نگران نباشید – روباه 26 برای مصاحبه با او و تیم هرزشناسی آمد! مصاحبه را می توانید از اینجا مشاهده کنید:

برای ادامه کار با Murthy ، این گروه از انجمن حیات وحش شرقی Ghats در فیس بوک پیروی می کنند ، و فراموش نکنید که در سفر بعدی خود به باغ وحش ، خانه خزندگان را رها کنید تا کبرا پادشاه ما را ببینید – گونه هایی که Murthy در طبیعت مهره مار محافظت می کند!

دیدگاهتان را بنویسید