ایران سیم کارت

در جایی که شما فقط باید سفر خود را به ایران سفر کنید ، زیرا یکی از نگرانی های اصلی مکاتبات است. موثرترین روش برای تماس با همراهان ، دوستان و خانواده ، روسای کاروانسراها ، راهنمای بازدید و غیره می باشد ، بنابراین در اینجا راهنمای کارآموز برای خرید سیم کارت در ایران آمده است.

به عنوان یک موضوع از اهمیت اول؛ هیچ چیز برای استرس وجود ندارد! با وجود این واقعیت که استفاده از سرگردانی با سیم کارت از راه دور قابل تصور است ، اما بدون نیاز به کشش می توانید یک سیم کارت در این نزدیکی را در ایران بخرید و از تمام هزینه های استفاده از سیم کارت محلی خود جلوگیری کنید.

اپراتورهای اصلی در ایران

3 مدیر اصلی در ایران وجود دارد:

Hamrah-aval (MCI)

MTN ایرانسل

RighTel

خرید Hamrahe Aval Sim Card در ایران | نکات سفر در ایران | TAP پریسا

خرید سیم کارت ایرانسل در ایران | نکات سفر در ایران | TAP پریسا

خرید Simel Card Card در ایران | نکات سفر در ایران | TAP پریسا

سه مدیر ارجاع شده ، قبل از تأیید و آماده ارائه انواع کمکها ، یک فرایند ارزیابی مشکل ساز را تجربه می کنند. آنها محکم با یکدیگر تقابل می کنند تا بهترین کمک را ارائه دهند. تمام اداراتی که توسط 3 سازمان ارائه می شود ، مطابق با تجربیات مشتریان محله و گشت و گذار کاملاً محکم است.  شارژ رایتل

در حقیقت برخی دیگر از سرپرستان محلی یا پویا محلی نیز وجود دارند ، برای مثال ، تالیا “فقط از 2G فقط پشتیبانی می کند” ، MTCE “فقط 2G را در اصفهان پشتیبانی می کند” و TKC “2G را پشتیبانی می کند فقط در جزیره کیش فقط” اما مرکز اصلی ما این است که بهترین ها را بشناسیم. و ساده ترین با شما

سه سرپرست ارجاع شده در بالا به 2G / GSM در 900 و 1800 مگاهرتز ، 3G در 2100 مگاهرتز و 4G LTE با 1800 مگاهرتز کمک می کنند که این بدان معنی است که همه آنها ارائه دهنده اینترنت 3G و 4G را برای مشتریان ارائه می دهند.

Hamrah-aval (MCI) همچنین به عنوان “شرکت ارتباطات ارتباطی همه کاره” ، که از سال 1992 ساخته و فعالیت می کند ، اشاره داشت که اولین تأمین کننده مخابراتی در ایران است ،

MTN Irancell دومین تأمین کننده ارتباطات پویا در ایران است که 49٪ ادعا می شود از تجمع MTN مستقر در آفریقای جنوبی.

RighTel (سومین اداره ارتباطات پویا) ، به ویژه به ویژه بخش هایی از اجتماعات عظیم شهری کار می کند. به هر حال محدودیت محدود در مناطق شهری یا مناطق کوچک کشور ممکن است شما را ناامید کند. این سازمان همیشه قادر به افزایش شیوع کافی در تقابل با 2 تأمین کننده دیگر در هر صورت نبود.

علاوه بر این ، RighTel سازمان اصلی ارائه دهنده بسته های منحصر به فرد برای گشت و گذارها نیست.

گنجاندن اساسی شامل 4G برای مناطق عظیم شهری ، 3G برای مناطق متوسط ​​و عادی ، به فرض هر ، در مناطق استان است. در شرایطی که ممکن است ، در پایان سال 2018 ، دو مدیر اصلی ، MCI و ایرانسل ترتیب و سرگردانی ملت را برای ایجاد اطلاعات گوناگون خود در جوامع کوچک شهری و مناطق استانی آغاز کردند.

اکثر ولسوالی ها شامل اطلاعات هستند که توسط این دو سازمان داده شده است. در هر صورت ، بعضی از مناطق روستایی وجود دارد که می توانید فقط یک سیستم قابل دسترسی را کشف کنید.

سیم کارت های مهمان

هریک از سه سازمان ارجاع شده ، کارتهای سیم کارت زمانی را که می توانید بدون هیچ مشکلی خریداری کنید ، پرداخت کرده اند. برای خرید سیم کارت ، یک روش ثبت نام باید به این ترتیب انجام شود ، نشان دادن هویت شما و ویزای ایرانی به کانون های تأیید شده داشتن مکانی در سازمان های مراجعه کننده دارای اهمیت است.

به منظور فعال سازی سیم کارت شما ، یک ساختار ثبت نام برای پر کردن وجود خواهد داشت. آنها مارک بی نظیر و نشان شما را در کنار برخی داده های ضروری ، به عنوان مثال ، نام شما ، نام پدرتان ، نام محل اقامت و غیره دریافت می کنند.

علیرغم این واقعیت که این روش ساده است و به وضوح کارکنان به شما در انجام کارها به همان سرعتی که انتظار می رود تحت شرایط کمک کنند ، به شما کمک می کند تا یک همراه ایرانی نزدیک داشته باشید تا در این روش به شما کمک کند. هنگامی که مراحل ثبت نام انجام می شود ، کارت سیم کارت پرداخت شده شما قبل از زمان سیم کارت تصویب و آماده استفاده می شود. هیچ فعالیت دیگری لازم نیست!

در اینجا مجموعه هایی وجود دارد که دو مدیر اصلی اول در ایران برای بازدید کننده هایی که به ایران می آیند ارائه می دهند:

بسته های Hamrah-aval (MCI):

بسته نرم افزاری آبی (بسته نرم افزاری ماهر)

بسته نارنجی (در نظر گرفته شده برای برنامه دقیق مالی)

بسته های MCI بسته نارنجی بسته نرم افزاری آبی

اعتبار اعتبار سلولی (ریال) 5،000 300،000

محدودیت سریع رایگان ————————– 3 گیگابایت

ارزش (ریالی) 50،000 500،000

دوره مشروعیت 60 روز 60 روز

در حال حاضر ما باید با هزینه های سیم کارت های مهمان MCI در ایران آشنا شویم. “اگر خیلی مشکلی نیست ، توجه داشته باشید که هنگام تهیه این مقاله 1 دلار مبلغ 120،000 ریال در نظر گرفته شده است.”

در زمانی که سیم مهمان شما فعال می شود ، وب سریع برای استفاده در دسترس است و هیچگونه فعالیت متفاوت دیگری لازم نیست ، اما مجموعه ای از بسته های اطلاعاتی در رابطه با برنامه مالی و استفاده شما قابل خرید است. به عنوان مثال ، شما می توانید یک بسته نرم افزاری 7 روزه را با 1 گیگابایت آماده برای استفاده در حدود 0.8 دلار خریداری کنید. این بسته ها به شما کمک می کنند تا از هزینه های خود نظارت کرده و آن را کاهش دهید.

بنابراین برای خرید بسته های اطلاعات قابل حمل یا احیای si اولیه شما

دیدگاهتان را بنویسید