آیا موفقیت با ثروت یا تأمین شخصی سنجیده می شود؟

چه چیزی باعث می شود احساس موفقیت بیشتری کنید – احساس می کنید شخصاً برآورده شده یا ثروتمند هستید؟ طبق مطالعه جدیدی که توسط American Express انجام شده است ، تحقق شخصی از اهمیت بیشتری برخوردار است. این بدان معناست که پرتاب پول برای کارکنان برای افزایش انگیزه آنها به همان اندازه هوشمند نیست که به کارکنان احساس دستاوردی بدهد ، هرچند که کار تیمی انجام شود و محقق شود.

در مطالعه جدید American Express در مورد دیدگاههای آمریکایی نسبت به موفقیت ، یافته ها حاکی از آن است که اکثر آمریکایی ها اعتقاد دارند موفقیت دیگر به معنای “ورود” ریشه ندارد. در عوض ، موفقیت در درجه اول با تجربیاتی که انباشته می شود ، دوری از پذیرش آنها و احساساتی که در طول زندگی به دنبال دارند تعریف می شود. این تحقیق 52٪ از مصرف کنندگان آمریکایی را نشان می دهد که بیشتر نمونه این احساس جدید “LifeTwisters” هستند.

رابطه مجدد بین موفقیت و ثروت
وقتی موفقیت را شرح دادم (موفقیت ، اصل ششم TIGERS است که مسئولیت عملکرد بالا ، تیمهای تعاونی را بر عهده دارد) ، من آن را دستیابی به اهداف با سطح بالایی از رضایت شخصی و احساس تحقق توصیف کردم. امروز آمریکایی ها می گویند که موفقیت را با کاری که انجام می دهند بیشتر از آنچه که انجام می دهند تعریف می کنند.

امروز آمریکایی ها می گویند که موفقیت را با کاری که انجام می دهند بیشتر از آنچه که انجام می دهند تعریف می کنند.

ده ها تن از یافته های این مطالعه نشان دهنده این ایده موفقیت است ، اما شاید هیچ آشکارتر از این احساسات که آمریکایی ها “داشتن پول زیادی” در رتبه 20 در لیست 22 مشارکت کننده برای داشتن یک زندگی موفق رتبه بندی نشده اند. علاوه بر این ، این رتبه بندی نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها (81٪) بر این باورند که دانستن چگونگی خرج کردن پول خود به خوبی نشان دادن یک زندگی بسیار موفق تر از داشتن پول در وهله اول است. علاوه بر این ، اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها (72٪) می گویند که آنها ترجیح می دهند پول صرف تجربیات کنند تا چیزهای مادی.

جاش سیلورمن ، رئیس خدمات مشتری ، آمریكا اکسپرس گفت: “آمریكا اکسپرس برای بیشتر تاریخ 163 ساله ما مترادف موفقیت بوده است.” “امروز ، آمریکایی ها می گویند احساس موفقیت باعث می شود کمتر به میزان پولی که کسب می کنند و بیشتر با داشتن شغل مورد علاقه ، پاداش روابط و مشارکت در اجتماعاتشان منجر می شود.”

آمریکایی ها بهترین شرکت کنندگان خود را برای رسیدن به یک زندگی موفق رتبه بندی کردند:

از نظر سلامتی (85٪)
یافتن وقت برای موارد مهم در زندگی (83٪)
داشتن یک ازدواج / رابطه خوب (81٪)
دانستن چگونگی صرف هزینه خوب (81٪)
داشتن تعادل خوب در زندگی / زندگی شخصی (79٪)
داشتن شغلی که دوستش دارید (75٪)
زمان برای دنبال کردن علاقه و علاقه (69٪)
از نظر جسمی (66٪)
همیشه در تلاش برای یادگیری و انجام کارهای جدید (65٪)
تجارب / تغییرات جدید (65٪)
آمریکایی ها در حال چرخاندن پیچ و تاب های زندگی هستند

آمریکا کشوری است که مردم در مورد همه چیز ، از پرپشت پیتزا گرفته تا قانون تعیین شده تلخ ، اختلاف نظر دارند. با این حال ، در یکی از یافته های حاکی از این نظرسنجی ، 95٪ از پاسخ دهندگان – از سطح درآمدی ، جنسیت و دامنه سنی – قبول دارند که احتمالاً مسیر موفقیت شامل دور شدن و تغییرات غیرمنتظره است. در حقیقت ، 83٪ قریب به اتفاق آمریکایی ها ، از جمله 79٪ Boomers ، هنوز خود را “کار در حال پیشرفت” می دانند.

دنیای دیجیتالی امروز سرعت تغییرات را تسریع کرده است و این امر را برای تعداد بیشتری از افراد به صورت مکرر و مورد انتظار پیش بینی کرده است. در نتیجه ، اکثریت آمریکایی ها می گویند که حاضرند برای دستیابی به اهداف خود تعداد جاده های کمتری را طی کنند. هنگامی که از مصرف کنندگان در مورد مسیرهای زندگی خود سؤال شد ، پر جمعیت ترین جمعیت (52٪) متشکل از “LifeTwisters” بودند – کسانی که یک مسیر زندگی متمایز را در ذهن دارند اما برای گشودن گاه و بیگاه از آن مسیر برای پذیرایی از تغییرات زندگی می گنجند. مسیر.

نزدیک به LifeTwisters ، “نوآوری” 11٪ از آمریکایی ها را تشکیل می داد. این گروه نسبت به LifeTwisters در تغییر رسوب بسیار فعال است – با هدف خاص از نو و دوباره معرفی مجدد خود.

طراحی یک زندگی خوب زندگی

امروز ، 58٪ از آمریکایی ها می گویند که آنها مایل هستند که اکنون بیش از 5 سال پیش چیزهای جدید را امتحان کنند. وقتی از آنها پرسیده شده است که چرا ، 55٪ گفتند که آنها درک بهتری از آنچه باعث می شود احساس برآورده شود ، دارند ، در حالی که 43٪ گفتند که آنها تنوع بیشتری در زندگی خود می خواستند.

به دنبال جدیدی و تلاش برای چیزهای جدید ، بسیاری از آمریکایی ها دارای “لیست سطل” دستاوردهای مورد نظر خود هستند. پنج مورد برتر “لیست سطل” شامل موارد زیر است:

مسافرت به اماکن جدید (88٪)
داشتن فرزند (76٪)
پیگیری احساسات به عنوان سرگرمی یا شغلی (75٪)
زمان داوطلبانه به علتی که به آن اعتقاد دارید (70٪)
انجام کاری با دستان خود (60٪)
اکثریت آمریکایی ها (57٪) هنوز آرزوهایی برای ثروتمند شدن دارند ، اما وقتی در بین مواردی مانند فرصت سفر و داشتن زندگی خانوادگی با ارزش ، در اولویت قرار گرفت ، رتبه هشتم را در لیست سطل آمریکا قرار داد – درست زیر یادگیری چگونگی آشپزی بهتر. .

برای مشاهده و بارگیری یک کپی از گزارش آمریکایی اکسپرس – مطالعه LifeTwist – اینجا را کلیک کنید

بگذارید از شما بپرسم – با توجه به این یافته ها چگونه می توانید از انگیزه ها برای تغذیه تمایل به تحقق استفاده کنید؟

کپی رایت  سریال موفقیت توسط

منبع : http://jayino.com/blog/

دیدگاهتان را بنویسید